Bülten Yükleniyor...

Haftalık Net Canlı İddaa Kaybına %10'a Varan İade Misli.com'da!

15.05.2020 00:01
31.12.2020 23:59

Haftalık Net Canlı İddaa Kaybına %10'a Varan İade Misli.com'da!

Kampanya 15.05.2020 (saat:00:01) – 31.12.2020 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için kampanya sayfasında yer alan katılım butonuna tıklamanız yeterlidir. Kampanya katılımı itibarıyla kampanya süresi boyunca oynanan tüm canlı iddaa kuponları ve canlı iddaa içeren kombine kuponları kampanya kapsamına dahildir.

Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, www.misli.com internet sitesi, misli.com mobil platformları (iOS, android uygulamaları, mobil site) üzerinden canlı iddaa kuponu yapan misli.com üyelerinin; toplam 1000 TL ve altı haftalık net canlı iddaa kaybına %3 oranında Misli Puan, toplam 1000 TL – 5.000 TL arası haftalık net canlı iddaa kaybına %7 oranında Misli Puan, toplam 5.000 TL ve üzeri haftalık net canlı iddaa kaybına %10 oranında Misli Puan verilecektir. Katılım şartı olmakla beraber; katılan üyelere haftalık toplam maksimum 1.000 TL Misli Puan limiti belirlenecektir.

Haftalık canlı iddaa cirosu – haftalık canlı iddaa kazancı = Haftalık net canlı iddaa kaybı

Hesaplama haftalık olarak yapılacaktır. Net kayıp hesaplaması üyelerin her Cuma 00:01 ile takip eden Perşembe 23:59 tarihleri (7 gün) arasındaki merkezi bahis sistemi tarafından sonuçlandırılmış; canlı iddaa içeren tüm kuponlarının toplam oyun tutarından, canlı iddaa içeren tüm kuponlarının toplam oyun kazancının çıkarılması ile hesaplanır.

Örneğin; ilgili tarihler arasında toplam 5.000 TL canlı iddaa içeren kupon yapan üyenin bu kuponlardan toplamda 3.000 TL kazancı olması durumunda net kaybı 2.000 TL olarak hesaplanır. Kampanya kapsamında 2.000 TL net kaybı üzerinden %7 oranında (140 TL değerinde) Misli Puan yüklenir. Ancak ilgili tarihler arasında toplam 5.000 TL canlı iddaa içeren kupon yapan üyenin bu kuponlardan toplamda 5.000 TL veya daha fazla kazancı olması durumunda net kaybı olmaz. Bu sebeple kampanya kapsamında haftalık Misli Puan kazanamaz.

Misli Puanlar çekilemeyen tutar olarak her Cuma düzenli şekilde üye hesaplarına yüklenir.

Haftalık net canlı iddaa kaybı üzerinden Misli Puan kazanabilmek için kampanya sayfası üzerinden katılım gereklidir. Kampanya katılımı yapılan gün itibarıyla oynanan tüm canlı iddaa kuponları kampanya kapsamına dahil edilir. Kampanya katılım gününden önceki günlerde yapılan iddaa kuponları değerlendirmeye alınmaz, Misli Puan kazanılamaz.

Örneğin; 17 Mayıs Pazar günü kampanyaya katılmış bir kullanıcının, pazar 00:01 itibarıyla oynadığı tüm canlı iddaa kuponları kampanya kapsamında hesaplamaya dahil edilir. 15 ve 16 Mayıs’taki canlı iddaa kuponları kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya katılım haftası dışında hesaplama haftalık olarak yapılır.

Üyelerimizin kampanya kapsamında haftalık Misli Puan kazanabilmesi için, haftalık net canlı iddaa kaybı olması gerekir. Misli Puan kazanımları haftalık net canlı iddaa kaybına göre değerlendirilir. Haftalık net canlı iddaa kazancı olması durumunda Misli Puan kazanılamaz.

Canlı iddaa net kaybı üzerinden iade edilen Misli Puanlar, yapılan ve kaybeden canlı iddaa kuponlarını takip eden ilk cuma günü içerisinde çekilemeyen tutar olarak misli.com hesaplarına yatırılır.